APLIKACJE MOBILNE

pozwalające połączyć komunikację z zakresu e-PR z działaniami SEO

Aplikacje mobilne na telefon to przyszłość. Trudno sobie wyobrazić życie bez aplikacji mobilnych. Każdego dnia słuchamy ulubioną muzykę, oglądamy podcasty czy dokonujemy zakupów. Wszystko to dzieje się przez telefon. Tworzenie aplikacji web to nie tylko funkcjonalność, ale grafika, która przyciągnie uwagę, a przede wszystkim jej popularność.

Przygotowujemy aplikacje pod najpopularniejszy system Android, który ze względu na ciągłe aktualizacje wymaga właściwego oprogramowania dostosowanego na urządzenia o różnych jego wersjach. Ważne, aby maksymalnie przetestować grupę docelową, dostosowując właściwe wersję i jednocześnie wykluczając błędy.

Aplikacja Obcasy.pl – co nowego?

Stworzona przez nas aplikacja dla Obcasy.pl jest już dostępna w Sklepie Play. Znajdziesz w niej nie tylko newsy i artykuły, ale także specjalne konkursy oraz kartkę z kalendarza, czyli miejsce, gdzie możesz zaplanować swój dzień.

Od teraz komunikacja między czytelniczką a serwisem Obcasy.pl jest bardzo prosta, dzieli zaledwie jedno kliknięcie. Nie trzeba korzystać z wyszukiwarki, by odwiedzić portal. Nowa aplikacja Obcasów umożliwia szybkie i proste przeglądanie artykułów i newsów. Angażuje czytelnika poprzez konkursy, gdzie można załączyć zdjęcie.

Dodatkowo przygotowana jest opcja z informacją o pogodzie imieninach i ciekawostkach związanych z danym dniem. Od dziś nie musisz tego szukać w sieci. Stworzona przez Nas aplikacja dla kobiet gromadzi to wszystko w jednym miejscu, które jest dostępne na wyciągnięcie kciuka.

Kalkulator ulgi dla klasy średniej

To kolejna aplikacja, która powstała bardzo szybko, na potrzebę Nowego Ładu.  Aplikacja ma za zadanie szybkie wyliczenie kwoty  ulgi,  tylko na podstawie zarobków brutto.
Ponadto pozwala ocenić stopnień  ryzyka  utraty ulgi, co wiąże się z koniecznością zwrotu pieniędzy. Otóż okazuje się, że  jeżeli w  ciągu roku nasze zarobki ulegną zmianie, np. w wyniku utraty pracy lub awansu i  wyjdą poza widełki zarobków klasy średniej to będziemy musieli oddać całą przyznaną  sumę.

Jak obliczyć kwotę Ulgi dla Klasy Średniej?

Aplikacje mobilne na telefon
Aby obliczyć kwotę ulgi dla Klasy Średniej wystarczy pobrać aplikację ze sklepu Google Play
Aplikacja nie wymaga podawania wrażliwych danych. Wystarczy wybrać sposób rozliczenia,  tj. wspólny lub indywidualny oraz przychód brutto miesięczny lub roczny, a następnie  kliknąć „OBLICZ”.

Studio deweloperskie

Poza napisaniem aplikacji zajmiemy się jej rejestracją w Sklepie Google Play. Przeprowadzimy Cię przez formalności, dokonamy testów. Aplikacje mobilne na telefon to nie tylko przyszłość, ale i konieczność, aby być na czasie.

Portal używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie “Polityka Cookies”