APLIKACJE MOBILNE i WEBOWE

pozwalające połączyć komunikację z zakresu e-PR z działaniami SEO

Aplikacje mobilne na telefon to przyszłość. Trudno sobie wyobrazić życie bez aplikacji mobilnych. Każdego dnia słuchamy ulubioną muzykę, oglądamy podcasty czy dokonujemy zakupów. Wszystko to dzieje się przez telefon. Tworzenie aplikacji web to nie tylko funkcjonalność, ale grafika, która przyciągnie uwagę, a przede wszystkim jej popularność.

Przygotowujemy aplikacje pod najpopularniejszy system Android, który ze względu na ciągłe aktualizacje wymaga właściwego oprogramowania dostosowanego na urządzenia o różnych jego wersjach. Ważne, aby maksymalnie przetestować grupę docelową, dostosowując właściwe wersję i jednocześnie wykluczając błędy.

Aplikacja SpeedText – nowoczesne pisanie tekstów


SpeedText to przełomowa aplikacja, która nie tylko ułatwia proces generowania tekstu, ale także umożliwia automatyczne dodawanie go do Twojej strony internetowej! Zintegrowana z platformą WordPress, pozwala na publikację treści wraz z obrazkiem bezpośrednio z aplikacji, eliminując konieczność dostępu do panelu administracyjnego.

Funkcje edycji i redagowania treści w trybie szkicu dają Ci pełną kontrolę nad zawartością. Bez względu na poziom doświadczenia z WordPress, SpeedText umożliwia kształtowanie i dostosowywanie treści z łatwością. Nie musisz już czekać na dostęp do WordPressa – wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się pod ręką, w jednej aplikacji.

Nowoczesne pisanie z aplikacją SpeedText

Wysoka jakość treści: Aplikacja korzysta z obszernej bazy wiedzy i zaawansowanych algorytmów, gwarantując generowanie treści o najwyższej jakości. Odpowiednia gramatyka, styl i merytoryczna poprawność to cechy wyróżniające treści stworzone przy użyciu SpeedText.

Oszczędność czasu: SpeedText to prawdziwy magik w dziedzinie oszczędzania czasu! Nie martw się już o poprawność ortograficzną czy gramatyczną – SpeedText robi to za Ciebie, pozwalając skupić się na treści i automatycznie publikować na stronie www.

Uniwersalność zastosowań: Aplikacja nie jest przeznaczona tylko dla jednej grupy użytkowników, czyli dziennikarzy czy copywriterów. Od blogerów po profesjonalistów marketingu, każdy może czerpać korzyści z tej innowacyjnej technologii. SpeedText doskonale sprawdza się zarówno w codziennym pisaniu, jak i w tworzeniu treści marketingowych, redagowaniu oraz bezpośrednim publikowaniu na stronie www.

Wsparcie w procesie redakcji: Aplikacja nie tylko generuje treści, ale także wspiera proces redakcji. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwo dokonywać zmian, unikać błędów gramatycznych i stylistycznych, co przekłada się na profesjonalizm stworzonych tekstów.

Optymalizacja SEO i indeksowanie: SpeedText dba nie tylko o tworzenie treści, ale także o ich widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Generowane teksty są zoptymalizowane pod kątem SEO, co gwarantuje skuteczne indeksowanie w wynikach wyszukiwania.

Aplikacja jest w stanie wygenerować jednocześnie 20 tekstów na wybrany temat, na podstawie zdefiniowanych słów kluczowych, uzupełniając metadane, co gwarantuje skuteczne indeksowanie tekstu w wyszukiwarkach. Odkryj nowy wymiar efektywności dzięki SpeedText!

Aplikacja Obcasy.pl – co nowego?

Stworzona przez nas aplikacja dla Obcasy.pl jest już dostępna w Sklepie Play. Znajdziesz w niej nie tylko newsy i artykuły, ale także specjalne konkursy oraz kartkę z kalendarza, czyli miejsce, gdzie możesz zaplanować swój dzień.

Od teraz komunikacja między czytelniczką a serwisem Obcasy.pl jest bardzo prosta, dzieli zaledwie jedno kliknięcie. Nie trzeba korzystać z wyszukiwarki, by odwiedzić portal. Nowa aplikacja Obcasów umożliwia szybkie i proste przeglądanie artykułów i newsów. Angażuje czytelnika poprzez konkursy, gdzie można załączyć zdjęcie.

Dodatkowo przygotowana jest opcja z informacją o pogodzie imieninach i ciekawostkach związanych z danym dniem. Od dziś nie musisz tego szukać w sieci. Stworzona przez Nas aplikacja dla kobiet gromadzi to wszystko w jednym miejscu, które jest dostępne na wyciągnięcie kciuka.

Kalkulator ulgi dla klasy średniej

To kolejna aplikacja, która powstała bardzo szybko, na potrzebę Nowego Ładu.  Aplikacja ma za zadanie szybkie wyliczenie kwoty  ulgi,  tylko na podstawie zarobków brutto.
Ponadto pozwala ocenić stopnień  ryzyka  utraty ulgi, co wiąże się z koniecznością zwrotu pieniędzy. Otóż okazuje się, że  jeżeli w  ciągu roku nasze zarobki ulegną zmianie, np. w wyniku utraty pracy lub awansu i  wyjdą poza widełki zarobków klasy średniej to będziemy musieli oddać całą przyznaną  sumę.

Jak obliczyć kwotę Ulgi dla Klasy Średniej?

Aplikacje mobilne na telefon
Aby obliczyć kwotę ulgi dla Klasy Średniej wystarczy pobrać aplikację ze sklepu Google Play
Aplikacja nie wymaga podawania wrażliwych danych. Wystarczy wybrać sposób rozliczenia,  tj. wspólny lub indywidualny oraz przychód brutto miesięczny lub roczny, a następnie  kliknąć „OBLICZ”.

Studio deweloperskie

Poza napisaniem aplikacji zajmiemy się jej rejestracją w Sklepie Google Play. Przeprowadzimy Cię przez formalności, dokonamy testów. Aplikacje mobilne na telefon to nie tylko przyszłość, ale i konieczność, aby być na czasie.

Portal używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie “Polityka Cookies”