WSPÓŁPRODUKCJA PROGRAMÓW, SOND ULICZNYCH ORAZ WYWIADÓW

Dzięki współpracy z profesjonalistami, studiem nagrań oraz operatorami, jesteśmy w stanie podjąć się wyzwań i przyczynić się do powstania programów i sond ulicznych.

Najbardziej lubiane programy TVP zyskują Państwa uznanie, ponieważ przygotowują je profesjonaliści.

Ciastko a dziurką, czyli męsko-damski punk widzenia

Kooperacja przy produkcji 12-odcinkowego programu „Ciastko z dziurką”, czyli męsko-damski lub, jak kto woli, damsko-męski (choć to już trąci schematem, a my od schematu jesteśmy bardzo dalecy) punkt widzenia. Program w założeniu był nagrywany bez cięć, więc gdy padnie pytanie, to odpowiedź może zaskoczyć, powalić lub… zastanowić.

W pierwszych odcinkach mogliśmy posłuchać błyskotliwych i czasem spornych opinii:  Katarzyny Walter i Michała Milowicza, Olgi Bończyk i Władysława Grzywny, w kolejnych odcinkach uczestniczyli: Anna Gornostaj, dyrektor Teatru Capitol, wraz z Witkiem Muzykiem Ulicy, Małgosia Kosik z Saniwojem Królem, Daria Widawska z Michałem Rolnickim oraz Suchar Codzienny.

W roli prowadzących wystąpili Monika Rebelak, redaktor naczelna serwisu dla kobiet Obcasy.pl i Tomasz Brzoza Brzeziński – dziennikarz radiowy. Już wcześniej mieli okazję prowadzić ten program na antenie lokalnej stacji radiowej – z powodzeniem.

Oboje prowadzący stanowią skrajne przeciwieństwa, ale łączy ich jedno – chęć pokazania swoich gości i rozmaitych zagadnień od różnej, w tym również tej męsko-damskiej strony.

Portal używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie “Polityka Cookies”